12 Yaşındaki Öğrencisini İstismar Edip ‘Hamileyim’ Dedi! ‘Yaşananları Açıklarsan Pişman Olursun’

ABD’nin Tennessee eyaletinde 12 yaşındaki öğrencisine istismarda bulunan Alissa McCommon tutuklandı. McCommon’un çocuğa olanları anlatmaması için ‘hamileyim’ diyerek baskı yaptığı öğrenildi.

Öğretmen geçen ay da gözaltına alınmış, kurbanıyla iletişim kurması yasaklanmıştı.

Sözcü’de yer alan habere göre, Karara rağmen iki çocuk annesi kadının yine de çocuğu arayıp hamile olduğunu söylediğini kanıtlayan ses kayıtları mahkemede dinletildi.

38 yaşındaki Alissa McCommon’ın cinsel saldırıda bulunduğu erkek öğrencisine, “yaşananları açıklarsa buna pişman olacağını” söylediği belirtildi.

McCommon’ın  2021’de o dönem 12 yaşında olan çocuğu evine çağırıp cinsel saldırıda bulunduğu haberi ABD’de büyük ses getirdi. Öğretmenin başka öğrencilerle de uygunsuz şekillerde iletişim kurduğu belirlendi.

ABD basını, kadının öğrencilerine çıplak fotoğraflarını gönderip onlarla cinsel ilişki kurmak istediğini söylediğini aktardı.

Yetkililer, McCommon’ın gerçekten hamile olup olmadığı konusunda açıklama yapmadı. Kefalet hakkı kaldırılan kadın tecavüz suçlamasına ek olarak taciz ve ısrarlı takipten de yargılanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x